Posilovna

V naší plně vybavené posilovně s plochou 350 m2 se nachází široké spektrum kvalitních posilovacích strojů vhodných pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií, které Vám pomohou procvičit všechny svalové skupiny. A navíc na posílení některých partií (nohy, ruce, záda) můžete využít také netradiční stroje jako jsou Magnum či Strive.

Poradíme Vám jak správně cvičit, jíst, a navíc máte možnost využít služeb některého z našich osobních trenérů, který je vám k dispozici po celou dobu vašeho tréninku.

Samozřejmostí je možnost nechat si sestavit jídelníček a tréninkový plán na míru.

Součástí našeho fitness je také bar s obsluhou, širokou nabídkou doplňků výživy a nápojů. Podáváme výbornou kávu. Připojení na Wi-Fi zdarma.

 

Zásady a důvody posilování

Posilování může mít mnoho důvodů. Ať už se jedná o efekt vizuální, tedy posílení vašeho sebevědomí díky hezké štíhlé postavě a dobré kondici, tím nejdůležitějším důvodem je bezpochyby efekt zdravotní. Pravidelné cvičení nás chrání a předchází rizikům většiny civilizačních chorob, jako jsou např. infarkt, cévní mozková příhoda, zvýšený krevní tlak, osteoporóza, zvýšený cholesterol, cukrovka, či bolest zad, krční páteře nebo artritida.

 

Aby vám posilování přinášelo nejlepší možné výsledky, potřebujete dodržovat tři základní faktory:

  • správně sestavený trénink
  • kvalitní stravu (doplněná suplementy)
  • regeneraci (odpočinek)